Office 365

Office 365
Office 365 on pilvetehnoloogial põhinev tarkvarapakett, mis pakub efektiivset kasutamisvõimalust, säästes samaaegselt ka raha. Kui ostate Office 365 kasutuslitsentsi, saate kaasa palju väärtuslikke lisasid (sõltuvalt paketivalikust).

Office 365 kasutajad saavad rakendusi kasutada kõikjal ja kõikide seadmetega (tahvelarvutid, Mac arvutid, nutitelefonid jne). Andmed salvestatakse pilveteenusesse OneDrive (igale kasutajale eraldatakse mälumahtu 1 TB) ning need on kasutajale alati kättesaadavad ja samas saab neid lihtsalt ka jagada.

paveikslas3EE.104207

Office 365 – millised on pilveteenuse eelised?
Office 365 pakub kõiki tarkvarapaketi Office kasutusvõimalusi, millele on lisatud kõik pilveteenuse eelised-kõik dokumendid on alati kättesaadavad ning neid saab muuta  sõltumata internetiühendusest. Toetatud on erinevad operatsioonisüsteemid, kaasa arvatud Windows ning Mac.

Nüüd pole enam vaja suuri faile edastada – piisab ainult lingi saatmisest. Koosolekutega liitumiseks piisab ainult nutitelefoni omamisest. Pilvetehnoloogia annab uusi lisavõimalusi dokumentide vaatamiseks, muutmiseks ning jagamiseks.

Leave a Reply